خرید قرص تاخیری و دیر انزالی کینگ دول kingdol

خرید اینترنتی قرص کینگ دول (kingdol) با تاثیر تاخیری و دیر انزالی به همراه توضیحات در مورد عوارض قرص کینگ دل و طریقه استفاده قرص kingdol

تاثیر تاخیری و دیرانزالی قوی

ترکیب دو ماده معروف (سیلدنافیل+ترامادول)

ایجاد تاخیر تا 50 دقیقه از ابتدای رابطه

بسیار قویتر از وگادول و واکادول

ایجاد نعوظ به صورت کامل (راست شدن)

ایجاد سفتی در آلت (سفتی صخره)

قرص کینگ دل

کینگ دل یک داروی ترکیبی نیمه گیاهی است که از دو ماده معروف سیلدنافیل برای ایجاد نعوظ و راست شدن و ترامادول برای ایجاد تاخیر تولید شده و با ترکیبات گیاهی دیگر تقویت شده و حاصل این ترکیب دارویی با نام کینگ دل است که علاوه بر ایجاد نعوظ کامل میتواند اثر تاخیری تا 50 دقیقه داشته باشد. محصولات بسياري وجود دارند كه مي توانند مشكل زود انزالي را حل كنند ولي هيچ كدوم از اين محصولات توانايي اين محصول جديد را ندارند و به حق بهترین دارو در این زمینه است.

استفاده از داروهای تقلبی که تحت نظارت هيچ سازمان دارويي و پزشکي نيستند به هيچ عنوان توصيه نمي­شود زيرا سلامت فرد مصرف کننده اين گونه دارو ها جداً مورد تهديد قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه میشود که قرص کینگ دل اصل را فقط و فقط از سایت عطران طب سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت قبلی: 38000 تومان

قیمت قرص kingdol اصل : 65000 تومان

کیفیت: درجه یک

تاثیرات قرص کینگ دل :

ایجاد تاخیر در انزال تا 50 دقیقه

ایجاد نعوظ 100 درصد و کامل

افزایش میل جنسی در مردان

افزایش چند برابری لذت رابطه

ایجاد اعتماد به نفس در مردان

درمان زود انزالی

لازم به ذکر است قرص تاخیری کینگ دل بسیار قویتر و بهتر از قرص هایی چون وگادل یا واکادل است (چه از نظر تاثیر تاخیری و یا ایجاد نعوظ)

عوارض قرص kingdol :

این دارو با داشتن ترکیب نیمه گیاهی دارای عوارض خطرناکی چون تپش قلب نیست و ایجاد سردرد نمیکند اما با این وجود به علت داشتن ترکیباتی چون سیلدنافیل توصیه میشود بیش از یک قرص در 48 ساعت مصرف نشود.

استفاده از داروهای تقلبی که تحت نظارت هيچ سازمان دارويي و پزشکي نيستند به هيچ عنوان توصيه نمي­شود زيرا سلامت فرد مصرف کننده اين گونه دارو ها جداً مورد تهديد قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه میشود که قرص کینگ دل اصل را فقط و فقط از سایت عطران طب سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت قبلی: 38000 تومان

قیمت قرص kingdol اصل : 65000 تومان

کیفیت: درجه یک

راهنمای خرید :

با تشکر از انتخاب شرکت ما ، لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش این محصول، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس کارشناس فروش شرکت با شما تماس میگیرد و راهنمایی کامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول را برای شما توضیح میدهد.

مذاکره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است!

(لطفا شماره ای که پاسخگو باشد وارد نمایید)


برچسب ها :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

مدیر سایت

نظرات 4 نظر

[…] خرید قرص کینگ دل اصل […]

[…] خرید قرص کینگ دل اصل […]

رضایی شنبه - 16 مارس 2019

سلام….لطف کنید شماره تماس بفرستید

[…] نعوظ در مردان استفاده می گردد. (توصیه می گردد توضیحات قرص کینگ دل را مطالعه […]

مطالب مرتبط