FertilAid

خرید کپسول فرتیل اید مردانه برای درمان ناباروری مردان

کپسول فرتیل اید بهبود دهنده باروری مردان بوده و با دارا بودن ویتامین ها ، اسید های آمینه و آنتی اکسیدان ها می تواند باروری مردان را تا دو برابر افزایش دهد.

دارای تمامی مواد مورد نیاز برای باروری مردان

دارای ویتامین های A , C , D3 , E , K

دارای ترکیبات گیاهی تقویت کننده

دارای آتی اکسیدان های مورد نیاز

دارای املاح و مواد معدنی مورد نیاز بدن

کپسول فرتیل اید مردان

افزایش باروری با کپسول فرتیل اید

شاید ابتدایی به نظر برسد که ذکر نماییم برای باروری دو طرف زن و مرد نقش دارند و درست است که بارداری برعهده زنان است اما نقش مردان را نباید نادیده گرفت. نقش مردان در بارداری تامین اسپرم های سالم برای لقاح است. باید ذکر کنیم که اسپرم ها حاوی نیمی از اطلاعات ژنتیکی برای جنین است و اسپرم ها علاوه بر اینکه باید در تعداد مناسب ، سالم و سریع و دارای حرکت رو به جلو باشند تا بتوانند خود را به تخمک رسانده و لقاح یابند تا باروری اتفاق بیافتد. برای داشتن اسپرم های سالم بدن مردان نیاز به ویتامین ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های خاصی است که تامین آن ها با تغذیه سالم و کامل ممکن است. اما همه مردم دسترسی به مواد غذایی که شامل تمامی مواد بالا باشد را ندارند و اینجاست که نقش مکمل ها پررنگ می شود و کاستی های مواد غذایی را برطرف می نماید. قرص فرتیل اید دارای تمامی مواد مورد نیاز مردان برای تامین و تولید اسپرم های سالم می باشد و می تواند به عنوان یک داروی باروری قوی برای مردان استفاده گردد. با مصرف روزانه این کپسول ها در طول روز و در مدت تعیین شده توانایی بدن برای تولید اسپرم های سالم افزایش یافته و مطالعات بالینی نشان می دهند که باروری مردان با مصرف این دارو تا دو برابر می تواند افزایش داشته باشد.

مصرف داروهای تقلبی که تحت نظارت هيچ سازمان دارويي و پزشکي نيستند به هيچ عنوان توصيه نمي ­شود به علت اینکه سلامت فرد مصرف کننده اين گونه دارو ها جداً مورد تهديد قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه می شود که قرص فرتیل اید اصل را فقط و فقط از سایت عطران طب سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر معتبر پرهیز نمایید

قیمت محصول اصل: 320000 تومان (اورجینال تضمینی)

خواص کپسول فرتیل اید مردان

در هر انزال مردان جریانی از ملیون ها اسپرم از بیضه ها تولید شده و داخل مایع منی آزاد می شود ، این اسپرم ها مسیری طولانی را تا رسیدن به تخمک پیش رو دارند و برای اینکه از این مسیر با موفقیت عبور کرده و موجب باروری گردند باید از لحاظ سلامتی دارای استاندارد هایی باشند. این استاندارد ها شامل تعداد اسپرم ها ، درصد اسپرم های زنده ، درصد اسپرم های دارای حرکت رو به جلو و البته سرعت اسپرم ها می باشد. برای افزایش احتمال باروری باید تعداد اسپرم های سالم و دارای حرکت رو به جلو با سرعت زیاد ، بالا باشد. برای افزایش درصد این اسپرم ها مواد و ویتامین هایی برای بدن نیاز است. این مواد را به صورت کامل می توانید با مصرف کپسول های فرتیل اید به صورت کامل در اختیار بدن قرار دهید. قرص فرتیل اید دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان می باشد و برای مصرف کننده کاملا ایمن و بدون عوارض می باشد. برای خرید اینترنتی قرص فرتیل اید کافیست از طریق همین صفحه ، دکمه خرید اینترنتی را بزنید و با ثبت سفارش خود این محصول را درب منزل دریافت نمایید.

بدون رنگ مصنوعی

بدون مواد نگه دارنده

تولید شده از مواد 100 درصد طبیعی

خرید اینترنتی قرص فرتیل اید

ترکیبات قرص فرتیل اید

قرص فرتیل اید دارای ترکیبات طبیعی و گیاهی به همراه انواع ویتامین ها و آنتی اکسیدان های مورد نیاز است. ترکیبات این دارو در هر قرص شامل موارد زیر است که می تواند تضمین کننده تولید اسپرم های سالم و افزایش باروری مردان باشد:

برچسب ها :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

مدیر سایت

نظرات بدون نظر

مطالب مرتبط